KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15629045
nr 1562 9045
Akvarell
Marti Turner. Signerad, akvarell, hus, 6,5x9, yttermått inklusive ram: 21x26 cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:38:15
Lis Husberg (f. 1920)